Santariškių g. 2, 08661 Vilnius
tel. (+370) 5 236 5000
faks. (+370) 5 236 5111
info@santa.lt

      

SANTAROS KLINIKOS

VILNIAUS UNIVERSITETO LIGONINĖ

Santaros klinikų Akušerijos skyriuje atidaryta penkių žvaigždučių vertės palata

Spausdinti

Nuo šiol Santaros klinikų gimdyvės ir jų artimieji turės galimybę pasidžiaugti verslininko Dariaus Katino šeimos dovana - šeimynine pogimdyvine palata "Budapeštas".

Ąžuolo masyvo baldai, solidi grindų danga, šilti rusvi, bei auksiniai atspalviai suteikia šiai palatai klasikos bei rafinuotos ir subtilios prabangos stilistiką.

"Įrengdami šią palatą norėjome suteikti galimybę savo gyvenimo stebuklą pasitikti ir pirmąsias jo gyvenimo dienas pralesti jaukioje ir malonioje aplinkoje, kad visa šeima pasinertų į ramybės ir jaukumo oazę. Mes žinome, kad aukščiausio lygio medicinos personalas čia jau yra, o mes su žmona prisijungėme dar ir prie aplinkos sukūrimo, kurios šiuo metu mūsų valstybė dar negalėtų pasiūlyti. Mes labai norėtume, kad mūsų pavyzdžiu pasektų ir kiti geranoriški verslo žmonės. Nes taip gera daryti darbus, kurie siejasi su grožiu ir meile", - teigė verslininkas D. Katinas.

Anot jo, palata įrengta miesto žmogaus, jaučiančio verslo pulsą, keliaujančio ir besidominčio pasauliu akimis.

Verslininkas, palatos pavadinimą ir visą stilistiką pasirinko, jausdamas tam tikrus sentimentus Vengrijai. Šį įspūdį pastiprino papuošdamas palatos sienas fotomenininko Antano Miežansko darytomis Budapešto nuotraukomis, kurios jo manymu, suteiks galimybę pasijausti ypatingu pasaulio žmogumi, jaukiame namų šilumos fone.

Palata įrengta Dariaus ir Vaidilės Katinų šeimos lėšomis (vertė - 20 000 eurų).

Palatos atidarymo ceremonijoje dalyvavo Vengrijos ambasadorius H.E. Mr Zoltán Pecze, Darius ir Vaidilė Katinai, VUL SK generalinis direktorius prof. akad. Kęstutis Strupas ir kiti VUL SK darbuotojai.

Dizainą kūrė Elžbieta Skunčikienė ir Ramunė Vytė iš Interjero Dizaino studijos "Soul House".

Palatos dizainas Elžbietos Skunčikienės ir  Ramunės Vytės  2  Palatos dizainas Elžbietos Skunčikienės ir  Ramunės Vytės   3  Darius ir Vaidilė Katinai ir Vengrijos ambasadorius H.E. Mr Zoltán Pecze  8

Atnaujinta 2017-05-05
Straipsnis parodytas: 11486 kartų(kartus)